2.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na zawody „Nordic Walking”

Już po raz kolejny zapraszamy w sobotę 23 czerwca br. na zawody z cyklu Nordic Walking pod patronatem Roberta Chomy Prezydenta Miasta Przemyśla. Startujemy o godz. 10.00  nad brzegiem Sanu przy ul. Wyb. Józefa Piłsudskiego w okolicach Hotelu Gromada (zejście nad San przy altanie – grzybku). Sportową rywalizację rozpocznie start najmłodszych uczestników na dystansie 1 km o godz. 10.15 wystartują zawodnicy na dystansie 10 km, a o godz. 10.45 zaplanowano start na dystansie 5 km. Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pod adresem: www.zawody.posir.pl dodatkowe informacje również pod nr telefonu: 606333570 Pan Robert Bal, lub 606877999 Pan Andrzej Makara. Biuro zawodów czynne będzie wyłącznie w dniu startu od godz. 8.30 do 9.30, koszt uczestnictwa 5 zł, dzieci i młodzież ucząca się startuje bezpłatnie.

Organizatorami zawodów są:  Stowarzyszenie dla Przemyśla Regia Civitas, UKS "Śródmieście" przy SP nr 1, UKS "Elektronik" przy Zespole Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl