9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent gościł we Lwowie

W środę 13 czerwca br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla na zaproszenie Andrija Sadowego Mera Miasta Lwowa uczestniczył w konferencji z udziałem mediów, która odbyła się w lwowskim Ratuszu. Wśród wielu pytań dotyczących trwających Mistrzostw w piłce nożnej dziennikarze pytali Prezydenta między innymi o to jak ocenia przygotowanie Lwowa do tego wielkiego, sportowego wydarzenia. Wizyta we Lwowie była również okazją do rozmów na temat Domu Polskiego we Lwowie. Po informacji przekazanej we wtorek 5 czerwca br. przez Radosława Sikorskiego Ministra Spraw Zagranicznych RP – o zatwierdzeniu przyznania siedziby mniejszości polskiej we Lwowie, przez Gabinet Ministrów Ukrainy – obecni na spotkaniu Mer Sadowy oraz Jarosław Drozd Konsul Generalny RP we Lwowie potwierdzili, że ta sprawa zmierza do szczęśliwego finału.

Wizytę we Lwowie zakończyło wspólne kibicowanie podczas rozgrywanego tam wczoraj meczu pomiędzy drużynami Danii i Portugalii. Korzystając z bliskości lwowskiej Areny na to spotkanie udało się wielu Przemyślan, którzy godnie reprezentowali nasze Miasto.

 

Podczas przekraczania granicy w Medyce Prezydent spotkał się z grupą zagranicznych kibiców udających się na sportowe widowisko.

JPGWizytę we Lwowie zakończyło wspólne kibicowanie podczas rozgrywanego tam wczoraj meczu pomiędzy drużynami Danii i Portugalii. (707,97KB)

JPGWizytę we Lwowie zakończyło wspólne kibicowanie podczas rozgrywanego tam wczoraj meczu pomiędzy drużynami Danii i Portugalii. (872,87KB)

JPGPodczas przekraczania granicy w Medyce Prezydent spotkał się z grupą zagranicznych kibiców udających się na sportowe widowisko. (715,70KB)

JPGWizytę we Lwowie zakończyło wspólne kibicowanie podczas rozgrywanego tam wczoraj meczu pomiędzy drużynami Danii i Portugalii. (887,25KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 14-06-2012 11:32
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:12