0.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs fotograficzny - Podkarpacka przestrzeń w obiektywie

Podkarpacka Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Podkarpacka przestrzeń w obiektywie”.

Celem Konkursu jest promocja walorów turystycznych województwa podkarpackiego. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich osób fizycznych zajmujących się fotografią profesjonalnie bądź amatorsko. Nadesłane fotografie powinny być wykonane w województwie podkarpackim i mają nawiązywać do przyrody, architektury i dziedzictwa historyczno-kulturowego województwa podkarpackiego. Nagrodą główną jest aparat fotograficzny marki SONY NEX ufundowany przez firmę Fotograficzną „FOTOS” z Lublina.


Zdjęcia do konkursu przyjmowane są  do 15 października 2012r. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne są na stronie www.podkarpackie.travel.pl.  

Serdecznie zapraszamy do udziału.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl