2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy do udziału w czacie

Po kilkumiesięcznej przerwie zapraszamy Państwa ponownie do udziału w dyskusji na żywo z przedstawicielami przemyskiego samorządu. Tym razem w najbliższy wtorek, 12 czerwca br., od godziny  12.00 będzie można zadawać pytania Zastępcy Prezydenta Miasta Przemyśla Grzegorzowi Hayderowi. Tematem dyskusji będą sprawy ogólne, będące w kompetencji pierwszego zastępcy Prezydenta, który nadzoruje pracę: Wydziału Funduszy Europejskich i Strategii Rozwoju, Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru, Wydziału Mienia Komunalnego i Gospodarki Lokalowej, Wydziału Spraw Społecznych, Wieloosobowego Stanowiska ds. Nadzoru Właścicielskiego.

Czat będzie dostępny pod adresem: http://chat.um.przemysl.pl

Całość dyskusji będzie moderowana, prosimy o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedzi. Pytania, na które Prezydent nie odpowie podczas czatu prosimy przesłać na adres e-mail:

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl