16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Dziecka w Szpitalu na Monte Cassino

Już po raz drugi Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu zorganizowało w Wojewódzkim Szpitalu na Monte Cassino, dla dzieci Oddziału Chorób Dziecięcych i Chirurgii – Dzień Dziecka.

Niespodzianka dla małych pacjentów był spektakl „Czerwony Kapturek” przygotowany przez wolontariuszy - młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu pod kierunkiem mgr Beaty Kryńskiej.  

Ponadto wolontariusze – młodzież I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu oraz członkinie Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu  wręczyli samodzielnie zebrane prezenty :  maskotki, bajki, gry planszowe, puzzle oraz słodycze.

Wspólne zabawy i pląsy w kolorowej świetlicy pozwoliły choć na chwile zapomnieć dzieciom o tym, że są chore i przebywają w szpitalu.

Przemyskie Centrum Wolontariatu dziękuje wszystkim wolontariuszom za serce i radość przekazywaną chorym dzieciom w trakcie całorocznego dyżuru w świetlicy na Oddziale Chorób Dziecięcych w szpitalu. 


Z wyrazami szacunku

Bogusława Pieczyńska
Prezes Zarządu TPPiR

koordynator Przemyskiego Centrum Wolontariatu

Rynek5, 37-700 Przemyśl

tel.służbowy: +48 512 597 805
zapraszam na strone:  www.tppir.przemysl.pl

 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl