2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy do strefy kibica!

 

Już jutro tj. w środę 6 czerwca, na terenie strefy kibica zostaną zamontowane scena i telebim oraz kamery do przekazu na żywo w internecie, tego co działo się będzie na terenie strefy kibica w Przemyślu. W dniu rozpoczęcia Mistrzostw Europy, 8 czerwca o godz. 15.30 zapraszamy na Rynek Starego Miasta, aby stamtąd razem przejść do strefy kibica. Od godz. 16.30 (jak zapowiada TVP) będziemy oglądać ceremonię rozpoczęcia tego piłkarskiego święta, a następnie wspólnie kibicować Polakom w meczu otwarcia z Grekami.

W przerwie tego meczu nastąpi rozdanie nagród dla zwycięzców konkursu wiedzy o historii rozgrywek piłkarskich w Europie oraz występy zespołów tanecznych. O godzinie 20.45 kolejny mecz tym razem Rosja - Czechy, który także pokażemy na telebimie.

W dniu 8 czerwca wstęp do strefy będzie bezpłatny. W pozostałe dni płatny 2,00 zł/osoba.

 

Regulamin strefy kibica

 


 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl