8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Czerwony Kapturek w Szpitalu na Monte Cassino

Już po raz drugi Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu zorganizowało w Wojewódzkim Szpitalu na Monte Cassino, dla dzieci Oddziału Chorób Dziecięcych i Chirurgii – Dzień Dziecka.
Niespodzianką dla małych pacjentów był spektakl „Czerwony Kapturek” przygotowany przez wolontariuszy - młodzież I Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Przemyślu pod kierunkiem mgr Beaty Kryńskiej.  
Ponadto wolontariusze – młodzież I Liceum Ogólnokształcącego  i Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu oraz członkinie Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu wręczyli samodzielnie zebrane prezenty:  maskotki, bajki, gry planszowe, puzzle oraz słodycze.
Wspólne zabawy i pląsy w kolorowej świetlicy pozwoliły choć na chwile zapomnieć dzieciom o tym, że są chore i przebywają w szpitalu.
Przemyskie Centrum Wolontariatu dziękuje wszystkim wolontariuszom za serce i radość przekazywaną chorym dzieciom w trakcie całorocznego dyżuru w świetlicy na Oddziale Chorób Dziecięcych w szpitalu.


Bogusława Pieczyńska
Prezes Zarządu TPPiR
koordynator Przemyskiego Centrum Wolontariatu
Rynek5, 37-700 Przemyśl
tel.służbowy: +48 512 597 805
zapraszam na strone:  www.tppir.przemysl.pl

 

JPGWolontariusze (68,51KB)

JPGSpektakl "Czerwony Kapturek" (67,33KB)

JPGSpektakl "Czerwony Kapturek" (55,26KB)

JPGSpektakl "Czerwony Kapturek" (63,40KB)

JPGSpektakl "Czerwony Kapturek" (70,43KB)

JPGSpektakl "Czerwony Kapturek" (64,23KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 05-06-2012 14:06
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 05-06-2012 14:15