5.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozmawiano na temat współpracy polsko-ukraińskiej

W niedzielę  3 czerwca br. w Mościskach, Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla uczestniczył w spotkaniu z Longinem Komołowskim Prezesem Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” oraz z przedstawicielami Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej Oddział w Mościskach. Rozmawiano między innymi na temat potrzeby mieszkańców Mościsk związanych z budową infrastruktury sportowej. Wiele miejsca poświęcono również rozwojowi dotychczasowej współpracy z samorządem Przemyśla.
Wizyta Prezesa Komołowskiego w Mościskach była jednym z punktów programu pobytu na Ukrainie. Spotkał się on również z Polakami mieszkającymi we Lwowie oraz przedstawicielami Towarzystwa Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej we Lwowie. Tam poruszona została sprawa Domu Polskiego we Lwowie i bardziej zdecydowanych działań z tym związanych.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl