2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gadżety kibica już dostępne w punkcie informacji turystycznej

Informujemy, że przemyskie gadżety kibica, związane z mistrzostwami Euro 2012 dostępne są w punkcie informacji turystycznej na ul. Grodzkiej. Dla fanów piłki nożnej przygotowano specjalnie zaprojektowane na tą okazję piłeczki antystresowe, czapeczki i koszulki.

W trakcie trwania Euro 2012 w podobnych uniformach po mieście będą krążyć nasi wolontariusze, którzy przyjeżdżającym do naszego miasta kibicom będą udzielać wszelkich niezbędnych informacji o mieście, strefie kibica i sposobach udania się na mecze do Lwowa.


Piłeczki antystresowe zostały zaprojektowane jako gadżet dla kibicow-turystów i będą rozdawane im na dworcu i na granicy przez wolontariuszy podczas Euro 2012 wraz z materiałami promocyjnymi i turystycznymi .

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl