2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

XIII Dni Onkologiczno-Chirurgiczne

W piątek 1 czerwca br. w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wziął udział w otwarciu XIII Podkarpackich Dni Onkologiczno-Chirurgicznych. Wydarzenie to już od 13 lat jest polem wymiany doświadczeń oraz najnowszych technik leczenia stosowanego w onkologii. Sympozjum to stało się również okazją do prezentacji stoisk koncernów farmaceutycznych, które wytwarzają leki stosowane w leczeniu chorób nowotworowych.
Patronat Honorowy nad tym wydarzeniem objęli: Mirosław Karapyta Marszałek Województwa Podkarpackiego, Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla oraz Towarzystwo Chirurgów Polskich.

 

JPGXIII Dni Onkologiczno-Chirurgiczne

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl