-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Relacje z imprez PCKiN

27 maja 2012 r. - Premiera spektaklu „Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” w wyk. Sceny Komediowej Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK ze specjalnym udziałem Krzysztofa Kiersznowskiego.

 „Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” to już trzeci (pierwsze dwa to „Prawie Śluby Panieńskie; i „O Krasnoludkach i sierotce Marysi”) spektakl komediowy wyprodukowany przez Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. Wszystkie napisał i wyreżyserował Marek Rębacz, a aktorami w tych przedstawieniach są przemyscy uczniowie z grupy teatralnej GUMAA, która po drugiej sztuce zmieniła nazwę i obecnie nazywa się „Scena Komediowa Przemyskiego Centrum Kultury i Nauki ZAMEK”. 

 

Ten spektakl o dość „mocnym” tytule to opowieść o wyprawie turystycznej grupy osiemnastolatków, którzy po rozbiciu zdezelowanego zresztą już wcześniej starego Żuka, przeżywają niecodzienną przygodę. Jak się na końcu sztuki okazuje, te niezwykłe chwile, które przyszło im spędzić w lesie z dala od cywilizacji, to osiemnastkowy „prezent” dla jednej z uczestniczek tej wyprawy. Aby zobaczyć jaka to była przygoda najlepiej przyjść i obejrzeć to przedstawienie. Gościnnie na scenie PCKiN ZAMEK wystąpił znany z kina, telewizji i desek scenicznych Krzysztof Kiersznowski. W role młodych wycieczkowiczów wcielają się (niektóre postacie zamiennie): Aleksandra Bednarczuk, Miłosz Cieślik, Marcelina Iwanów, Małgorzata lach, Karolina Piejko, Ireneusz Szott, Konrad Szymański, Jolanta Wróbel, Mateusz Zubik, Anna Zwolińska.
 

JPG„Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” (472,95KB)

JPG„Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” (450,78KB)

JPG„Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” (410,51KB)

JPG„Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” (361,70KB)

JPG„Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” (331,51KB)

JPG„Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” (403,73KB)

JPG„Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” (380,89KB)

JPG„Podkarpacka Masakra Piłą Mechaniczną” (430,86KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 29-05-2012 15:45
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:13