1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

Bronisław Komorowski Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego spotkał się w poniedziałek 28 maja br. z przedstawicielami polskich samorządów. Wydarzenie odbyło się w ogrodach Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Prezydent Bronisław Komorowski podczas uroczystości z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego podkreślał, że nowoczesne myślenie o Ojczyźnie widać w funkcjonowaniu samorządu. – „Tam nowoczesny patriotyzm ma wymiar lokalny i ogólnonarodowy” – zaznaczył Bronisław Komorowski. Prezydent RP w wystąpieniu przypomniał również, że Dzień Samorządu Terytorialnego jest obchodzony na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych w Polsce, które odbyły się 27 maja 1990 roku.

Oprócz Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy udział w spotkaniu wzięli prezydenci i burmistrzowie innych podkarpackich miast i miejscowości. Jak co roku nie zabrakło również okolicznościowych odznaczeń dla osób, które w szczególny sposób przyczyniają się do budowania nowoczesnych samorządów i aktywizują lokalne społeczności.

<p style="\\&quot;text-align:" justify;="" \\"="">

JPGBronisław Komorowski Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego spotkał się w poniedziałek 28 maja br. z przedstawicielami polskich samorządów.

JPGBronisław Komorowski Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego spotkał się w poniedziałek 28 maja br. z przedstawicielami polskich samorządów.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl