8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie Prezydenta z Prezesem Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Warszawie

W poniedziałek 28 maja br. Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla wziął udział w spotkaniu z Panem Longinem Komołowskim Prezesem Stowarzyszenia Wspólnota Polska w Warszawie. Uczestniczyła w nim również Pani Elżbieta Polak Marszałek Województwa Lubuskiego. Prezes Komołowski poinformował o zaplanowanej wizycie w najbliższych dniach na Ukrainie. Odwiedzi on między innymi Mościska i Lwów. W poniedziałek będzie również gościł w Przemyślu, gdzie spotka się z Prezydentem Przemyśla. Podczas spotkania w Warszawie rozmawiano między innymi o sytuacji Polaków mieszkających na Ukrainie. Prezydent mówił również o obecnie realizowanych wspólnych przedsięwzięciach z ukraińskimi partnerami.

 

JPGSpotkanie Prezydenta z Prezesem Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w Warszawie - (od lewej L. Komołowski, R. Choma, E. Polak)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl