24 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie - relacja

W dniach 18 – 20.05.2012r. w Kobylnicy k/ Słupska odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Badmintonie. Po raz pierwszy wystąpili w nich badmintoniści Uczniowskiego Klubu Sportowego „Aktywna Piątka” w Przemyśl, którzy awansowali do mistrzostw z listy klasyfikacyjnej Polskiego Związku Badmintona.

 Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i na tle potęg badmintonowych zajęli następujące miejsca:
- Michał Bienia - 5 miejsce
- Daniel Knap  - 7 miejsce
- Norbert Świerk - 17 miejsce

Suma punktów zdobytych przez naszych zawodników pozwoliła na zajęcie III miejsca Polsce w klasyfikacji klubowej . To osiągnięcie spowodowało iż trener Aktywnej Piątki Przemyśl Mariusz Bienia otrzymał brązowy medal w kategorii „Trener Roku”.
Warto nadmienić, że w klasyfikacji klubowej wyprzedziły nas tylko kluby mające w swoich szeregach dziewczęta a w kategorii chłopców UKS „Aktywna Piątka” Przemyśl okazała się najlepsza w Polsce !

Poniżej Lista zwycięzców Mistrzostw Polski Młodzików 2012 pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kobylnica18-20 maja 2012

Gra pojedyncza dziewcząt
Miejsce               Imię       Nazwisko            Klub       Rok ur.

Miejsce I.           Wiktoria  DĄBCZYŃSKA MKS Orlicz Suchedniów  1999

Miejsce II.          Wiktoria ADAMEK UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn. 1999

Miejsce III.         Hanna SZYMAŃSKA STB Energia Lubliniec 2000

Miejsce IV.         Aleksandra PTAK STB Energia Lubliniec 1999

Miejsce V.          Ida WIŚNIEWSKA  --- zawodnik bezklubowy ---  2000

Miejsce V.          Izabela PAJEK MKS Orlicz Suchedniów 1999

Miejsce VII.       Izabela JAJKO UKS Orliki Ropica Polska 1999

Miejsce VII.       Weronika KOŚCIÓŁEK MMKS Kędzierzyn-Koźle 1999

Gra pojedyncza chłopców
Miejsce               Imię       Nazwisko            Klub       Rok ur.

Miejsce I.            Robert  CYBULSKI  MKB Lednik Miastko 1999

Miejsce II.          Konrad PŁOCH  UKS Start Widełka 1999

Miejsce III.         Adam SZOLC KS Hubertus Zalesie Górne 1999

Miejsce IV.         Michał SOBOLEWSKI SKB Suwałki 1999

Miejsce V.          Michał  BIENIA UKS Aktywna Piątka Przemyśl  1999

Miejsce V.          Tymoteusz MALIK  UKS Trójka Tarnobrzeg 1999

Miejsce VII.       Adrian  JAŚKOWIAK UKS Orkan Przeźmierowo 1999

Miejsce VII.       Daniel  KNAP UKS Aktywna Piątka Przemyśl  1999

Trener roku
Miejsce               Imię       Nazwisko            Klub
Miejsce I.            Sonia Wachowska STB Energia Lubliniec

Miejsce II.          Aleksandra Dąbczyńska MKS Orlicz Suchedniów

Miejsce III.         Mariusz Bienia   UKS Aktywna Piątka Przemyśl

Odkrycie roku - nagroda Kamili Augustyn
Miejsce               Imię       Nazwisko            Klub       Rok ur.

Miejsce I.           Tymoteusz         MALIK  UKS Trójka Tarnobrzeg 1999

 

Źródło: Dariusz Stańko - UKS "Aktywna Piątka" Przemyśl

JPGNULL

JPGNULL