-6.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Medale przemyskich lekkoatletów podczas Finałów Sztafetowych Biegów Przełajowych w Kolbuszowej

12 kwietnia Kolbuszowa była areną Finałów Wojewódzkich Sztafetowych Biegów Przełajowych, w których na podstawie kilku stopniowych eliminacji startowało po dwanaście najlepszych ekip dziewcząt i chłopców w kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Tradycyjnie już do najlepszych należały szkoły przemyskie.
- złote medale wywalczyły dziewczęta z Gimnazjum NR 5 na dystansie 10 x 800m /opiekun Sugier Maria/
- srebrne medale były udziałem uczennic z I LO na trasie 10 x 1000m /opiekun Trojnar Paweł/
- brązowe medale w sztafecie 10 x 800m zdobyły zawodniczki SP 4 /opiekun Sugier Krzysztof/
Nadmienić należy, że do najlepszych w wymienionych szkołach należały zawodniczki trenujące w UKS Tempo 5. Zwycięskie ekipy reprezentowały województwo podkarpackie w zawodach ogólnopolskich w Łodzi. Zawody odbywały się w formule biegów ulicznych / 10 x 1000m /na ul. Piotrkowskiej. Dziewczęta z GIM 5 godnie reprezentowały nasze miasto zajmując w stawce najlepszych siódmą lokatę.
Przemyska sztafeta biegła w składzie: Szumada Maria, Lew Kinga, Myszak Anna, Sieczko Angelika, Wywrot Wiktoria, Sura Karolina, Stańko Klaudia, Strzelec Justyna.

Źródło: Krzysztof Sugier - UKS "Tempo 5"

 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl