12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Fundusze dla Polski - Interaktywna mapa przemian

Fundacja Think! w ramach projektu wspieranego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego - „Fundusze dla Polski - Interaktywna mapa przemian” - organizuje konkurs dla młodzieży na bloga ukazującego rozwój Polski dzięki finansowemu wsparciu z Funduszy Europejskich.

Projekt „Fundusze dla Polski - Interaktywna Mapa Przemian” to trzecia edycja projektu skierowanego do nauczycieli i młodzieży uczącej się w szkołach ponadpodstawowych, służąca prezentacji efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w procesie modernizacji Polski.

Zadaniem uczniów będzie zaprezentowanie za pomocą multimedialnego serwisu wybranych projektów, które otrzymały dotacje unijne i rozreklamowanie bloga w swojej społeczności.

W tym roku projekt będzie znacznie bogatszy, rozbudowany o zróżnicowane multimedialne narzędzia  dydaktyczne i nowe scenariusze dedykowane nauczycielom różnych przedmiotów. Oprócz konkursu blogowego odbywa się również: konkurs dla  nauczycieli na najciekawiej zorganizowane obchody Dnia Funduszy Europejskich oraz konkurs dla uczniów na najciekawszy artykuł o dotacjach unijnych. 
Szczegółowe informacje znajdują na nowej stronie programu www.mapaprzemian.pl

PDFNULL (253,95KB)

JPGNULL (285,61KB)

JPGNULL (93,71KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 23-05-2012 13:11
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 23-05-2012 13:12