16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Fundusze dla Polski - Interaktywna mapa przemian

Fundacja Think! w ramach projektu wspieranego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego - „Fundusze dla Polski - Interaktywna mapa przemian” - organizuje konkurs dla młodzieży na bloga ukazującego rozwój Polski dzięki finansowemu wsparciu z Funduszy Europejskich.

Projekt „Fundusze dla Polski - Interaktywna Mapa Przemian” to trzecia edycja projektu skierowanego do nauczycieli i młodzieży uczącej się w szkołach ponadpodstawowych, służąca prezentacji efektów wykorzystania Funduszy Europejskich w procesie modernizacji Polski.

Zadaniem uczniów będzie zaprezentowanie za pomocą multimedialnego serwisu wybranych projektów, które otrzymały dotacje unijne i rozreklamowanie bloga w swojej społeczności.

W tym roku projekt będzie znacznie bogatszy, rozbudowany o zróżnicowane multimedialne narzędzia  dydaktyczne i nowe scenariusze dedykowane nauczycielom różnych przedmiotów. Oprócz konkursu blogowego odbywa się również: konkurs dla  nauczycieli na najciekawiej zorganizowane obchody Dnia Funduszy Europejskich oraz konkurs dla uczniów na najciekawszy artykuł o dotacjach unijnych. 
Szczegółowe informacje znajdują na nowej stronie programu www.mapaprzemian.pl

PDFNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl