14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

Już w sobotę 2 czerwca br. – z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka - w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych. Tancerze zaprezentują się publiczności w trzech blokach tanecznych: o godz. 10.00, 13.30 i 18.30. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników i sympatyków tańca towarzyskiego do dopingu i obserwacji rywalizacji par na parkiecie.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg atrakcji: losowanie nagrody publiczności oraz pokazy w różnych stylach tanecznych, w wykonaniu grup  ze Szkoły Tańca A-Z - Mistrzów Polski' 2011 i '2012 - Formacji Tanecznej "A-Z" /kat. Latin Show/, grupy "DANCE 4 FANS CLUB" / hip hop, dancehall, funky.../ oraz najmłodszych tancerzy z "Dziecięcego Zespołu Tanecznego A-Z" i salsowej gr. "Azetki".

Organizatorami tego wydarzenia są: Przemyska Fundacja Rozwoju Tańca, Szkoła Tańca A-Z, Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Przemyskie Centrum Kultury i Nauki „ZAMEK”.

Szczegóły imprezy na plakatach.

JPGPlakat imprezy

Opublikował:  | Data publikacji: 21-05-2012 09:21
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:15