15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Dance 4 Fans Club” - Mistrzostwa Polski - Kraków 2012r.

W dniu 5 maja br. 60 osobowa grupa tancerzy ze Szkoły Tańca „A – Z” i  Oratorium „A – Z”  Przemyśl  wzięła udział  w Otwartych Mistrzostwach Polski „Dance 4 Fans”  w Krakowie. Gratulacje dla wszystkich tancerzy z grup Dance 4 Fans Szkoły Tańca A-Z i Oratorium „A – Z”  Przemyśl  za udział i sukcesy w w tych Mistrzostwach. I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kat. formacje uzyskała najstarsza grupa Dance 4 Fans Club (Team A) Startowaliśmy  w kilku kategoriach tanecznych /formacje, miniformacje, solo, duety oraz freestyle/ i grupach wiekowych /kids, junior, adult/; w każdej mieliśmy finalistów.
 W kat. solo dorośli : I miejsce i tytuł Mistrza Polski zdobyła - Maria Panek , II miejsce i tytuł Wicemistrza Polski - Patrycja Gardecka, III miejsce- Aleksandra Mrówka ( w finale znaleźli się także: Gabriela Urban /IV miejsce/ oraz Sebastian Mazepa i Kamila Kołodziej, a w kategorii junior finalistką została- Vanessa Wieliczko).

W kat. solo kids : I miejsce i tytuł Mistrz Polski zdobyła Paulina Osak z "Oratorium" - A-Z Przemyśl; II miejsce i tytuł Wicemistrz Polski - Julia Burdziak Dance 4 Fans Club - A-Z Przemyśl.  Wśród miniformacji - Junior  na III miejscu uplasowała się nasza grupa "Invictus" oraz na II - grupa z Oratorium A-Z Przemyśl. Pięknie zaprezentowały się także : junior - grupa "I love dance" , dziecięca formacja kids z "Oratorium" A-Z Przemyśl i Team B  / gr. młodsza/ z Dance 4 Fans Club. Sukces odnieśliśmy także w kat. duety - II miejsce : Aleksandra Mrówka i Maria Panek oraz jako grupa D4 Fans Club w kat. freestyle - II miejsce.


Po raz kolejny przemyscy  tancerze ze Szkoły Tańca A-Z / tym razem w tańcu nowoczesnym/ potwierdzili swój wysoki kunszt artystyczny oraz fakt, że nasze miasto jest silnym ośrodkiem tanecznym w Polsce. Grupa „Dance 4 Fans Club” ze Szkoły Tańca „A-Z” będzie nadal promować Przemyśl i region podkarpacki już w sobotę 26 maja br.  biorąc udział w Otwartych Mistrzostwach Słowacji.


„Trzymamy za nich kciuki” – powodzenia…
 

JPG„Dance 4 Fans Club” - Mistrzostwa Polski - Kraków 2012r.

JPG„Dance 4 Fans Club” - Mistrzostwa Polski - Kraków 2012r.

JPG„Dance 4 Fans Club” - Mistrzostwa Polski - Kraków 2012r.

JPG„Dance 4 Fans Club” - Mistrzostwa Polski - Kraków 2012r.

Opublikował:  | Data publikacji: 21-05-2012 08:51
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:15