2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Do hymnu"

17 maja br. (czwartek) na przemyskim Rynku Starego Miasta odbędzie się akcja społeczno - promocyjna "Do hymnu", której organizatorem jest jeden ze sponsorów polskiej reprezentacji piłki nożnej (WARKA). W godzinach 12.00 - 18.00 będzie można odwiedzić ustawiony w tym centralnym punkcie Miasta autobus i nagrać swoje wykonanie pieśni zagrzewającej reprezentację piłki nożnej do dobrej gry na EURO. Akcji towarzyszyć będzie wystawa o charakterze sportowym. 

Autobus wyposażony jest w profesjonalny, studyjny sprzęt nagraniowy. Jednocześnie może się w nim nagrać nawet 30 osób. Każdego dnia materiał będzie zgrywany do jednej ścieżki stereo. W sumie powstanie 50 takich ścieżek, a każda z nich będzie inna, bowiem poszczególne miasta „zabrzmią” inaczej, nadając projektowi wyjątkowy charakter. Kierownikiem muzycznym przedsięwzięcia jest Adam Sztaba. 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl