1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dziewczęta z UKS "15" w czubie tabeli rozgrywek mini piłki siatkowej o "Puchar Kinder + Sport"

W sobotę 28 kwietnia w Leżajsku rozegrany został finał wojewódzki rozgrywek KINDER SPORT PLUS w kategorii dwójek i trojek. W każdej z kategorii nasz UKS miał swojego przedstawiciela. W dwójkach nasza drużyna w składzie: Magda Pempuś, Weronika Witowska oraz Gabrysia Jaroch zdobyła wicemistrzostwo województwa i awans do zawodów makroregionalnych które zostaną rozegrane 8 czerwca w Krakowie. Drużyna piątoklasistek (trójki) w składzie: Alina Dyjak, Melania Węcław, Karolina Zwierzyńska oraz Wiktoria Paszek uplasowała się tuż za podium zajmując czwarte miejsce. Trochę szkoda bo półfinałowy mecz dziewczęta przegrały na przewagi 27:29, a w meczu o trzecie miejsce po prostu już nie szło.

5 kwietnia w Stalowej Woli rozegrany został drugi turniej eliminacyjny w kategorii czwórek. Wystąpiło w nim trzy drużyny UKS 15. Najlepiej spisała się pierwsza nasza drużyna zajmując drugie miejsce, druga drużyna była siódma natomiast trzeci zespół dziewiąty. Wszystkie trzy nasze reprezentacje zagrają w turnieju finałowym gdzie wystąpi osiem najlepszych drużyn z województwa podkarpackiego. Turniej finałowy zostanie rozegrany 26 maja w Przemyślu na hali POSiR.

Źródło: Robert Gierlach - UKS "15"

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl