15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

KS Czuwaj Przemyśl wśród zwycięskich szkółek w Konkursie "Szkółki Piłkarskie Nivea"

7 maja br. zakończył sięI etap głosowania w Konkursie "Szkółki Piłkarskie Nivea". Wśród 25 zwycięskich zgłoszeń, na które oddano najwięcej głosów, znalazła się szkółka Klubu Sportowego Czuwaj. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy zagłosowali na przemyski klub. 

Przypomnijmy, że Program Szkółki Piłkarskie „NIVEA” skierowany jest do szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku od 7 do 13 lat. Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam. 

Idea projektu zrodziła się z ogromnego zainteresowania piłką nożną wśród najmłodszych oraz chęci podnoszenia efektywności metod szkoleniowych a także świadomości istnienia problemów w tym obszarze wynikających z  braku sprzętu i funduszy. W ramach programu "Szkółki Piłkarskie NIVEA", zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.
Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej. www.szkolkinivea.pl . W Konkursie w dalszym ciągu biorą udział szkółki z terenu naszego Miasta:

- Miejski Klub Sportowy Polonia Przemyśl;

- Młodzieżowy Klub Sportowy „MOTOR” Przemyśl;

- Szkółka Piłkarska „SZESNASTKA” Przemyśl.

Zachęcamy do oddawania głosów!

Opublikował:  | Data publikacji: 11-05-2012 12:23
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:15