2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odwiedź witrynę obywatelską

W ramach serwisu internetowego Pana Bronisława Komorowskiego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej powstała witryna prezentująca pozytywne przykłady współpracy samorządu i mieszkańców. Służy ona promocji dobrych praktyk, łatwych do wykorzystania w różnych miejscach naszego Kraju i ma na celu promowanie aktywności obywatelskiej w różnych dziedzinach społecznych. Prezentowane w serwisie materiały pogrupowane zostały w trzy odrębne kategorie:

1. Wspólnota Obywatelska,
2. Partnerstwo Samorządów,
3. Obywatelska Inicjatywa Lokalna.

 

Forma opisów jest dostosowana do łatwego wykorzystania doświadczeń gromadzonych na Witrynie, aby zachęcić następców do podążania drogą wskazaną przez aktywne środowiska.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie: www.prezydent.pl/witryna-obywatelska

 

JPGOdwiedź witrynę obywatelską

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl