10.3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wizyta Wiceministra Sprawiedliwości w Przemyślu

Stanisław Chmielewski - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, odpowiedzialny za więziennictwo gościł w poniedziałek 23 kwietnia br. z wizytą w Przemyślu. Podczas krótkiego spotkania z Robertem Chomą Prezydentem Miasta Przemyśla w Urzędzie Miejskim zapoznał się między innymi ze sprawami współpracy samorządu z Zakładami Karnymi.
W spotkaniu udział wzięli również: płk Jacek Kitliński Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Rzeszowie,  ppłk Edmund Matrejek Dyrektor Zakładu Karmego w Medyce oraz mjr Artur Biały Dyrektor Zakładu Karnego w Przemyślu.

JPGPodczas krótkiego spotkania z Robertem Chomą Prezydentem Miasta Przemyśla w Urzędzie Miejskim zapoznał się między innymi ze sprawami współpracy samorządu z Zakładami Karnymi.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl