9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie na promocję przewodnika „Szwejk w Przemyślu” w nowej restauracji z epoki C.K. Austro-Węgier.

W najbliższą sobotę 28 kwietnia o godz. 18 w nowej restauracji „C.K. Monarchia” w willi Elżbieta przy ul. Puszkina 18 w Przemyślu odbędzie się promocja wydawnictwa „Szwejk w Przemyślu” – Przewodnik szlakiem przygód dobrego wojaka w Twierdzy Przemyśl. Jest to najnowsza, licząca 128 stron pozycja opisująca nie tylko przemyski epizod losów najsłynniejszego żołnierza żółto-czarnej monarchii, ale także zmagania trzech armii o Twierdzę Przemyśl w latach 1914-1915 oraz opisy najcenniejszych zabytków naszego miasta.

Na promocję w atmosferze C.K. Przemyśla zapraszają wspólnie: właściciel „C.K. Monarchii”, wydawca przewodnika Oddział PTTK im. dr Mieczysława Orłowicza w Przemyślu oraz Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka.

Nowa publikacja ukazała staraniem Oddziału PTTK im. dr Mieczysława Orłowicza w Przemyślu i jest skierowana do turystów i miłośników naszego miasta. Autorem tekstu i fotografii przewodnika „Szwejk w Przemyślu. Przewodnik szlakiem przygód dobrego wojaka w Twierdzy Przemyśl” jest prezes przemyskiego Oddziału PTTK Dariusz Hop. Przewodnik można kupić w cenie 12 zł w siedzibie wydawcy przy ul. Waygarta 3 oraz w przemyskich księgarniach.

JPG„Szwejk w Przemyślu. Przewodnik szlakiem przygód dobrego wojaka w Twierdzy Przemyśl” (212,74KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 18-04-2012 12:27
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 10-07-2013 09:01