9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Otwarty w Szkole Tańca Unique Street Artist

Międzynarodowy Dzień Tańca to świetna okazja do zobaczenia, spróbowania i rozsmakowania się w tańcu. Z tej okazji instruktorzy szkoły Unique Street Artist serdecznie zapraszają na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się już 4 maja 2012.
 

Chcemy podzielić się z wami naszą życiową pasja jaką jest taniec i dać wam możliwość spróbowania swoich sił w różnych technikach tańca.


W czasie DNIA OTWARTEGO, wszyscy mogą wziąć udział w całkowicie bezpłatnych lekcjach tańca oferowanych przez naszą szkołę, każdy ma możliwość poznania instruktorów oraz sposobu prowadzenia zajęć.
Zajęcia są skierowane do osób początkujących, każdy możecie wziąć udział w dowolnej liczbie zajęć, aby zobaczyć jaka technika tańca najbardziej Wam odpowiada.
Zajęcia break dance, dancehall, hip hop mają charakter pokazowy i trwają około 50 minut.

W czasie ich trwania przewidziana jest:
- krótka rozgrzewka
- proste ćwiczenia izolacyjne,
- nauka prostych kroków,
- prosty układ powstały na bazie poznanych ruchów.

Podsumowaniem Dnia Otwartego będzie KONKURS z nagrodą, oraz pokaz tańca w wykonaniu grupy zaawansowanej, w czasie którego można będzie zobaczyć wcześniej wypracowane układy, chętni uczestnicy będą mogli zaprezentować swoje umiejętności w kołach tanecznych.

Każdy będzie mógł uzyskać informacje na temat zajęć i naboru do grup początkujących z wybranych technik, chętni będą mogli odebrać karty uczestnictwa, regulaminy zajęć i wstępnie zapisać się na wybrane zajęcia.

UWAGA!!!!
Z powodu wielkości sali liczba uczestników Dnia Otwartego jest ograniczona.
Osoby chętne do wzięcia udział prosimy o wcześniejsze wysłanie zgłoszenia pod wskazanym adres mailowy: (o treści: Imię i Nazwisko, wiek, adres, technika tańca) Zgłoszenia przyjmowane są do 1.05.2012r

Opublikował:  | Data publikacji: 18-04-2012 11:48
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 09-07-2013 23:33