8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Przedsiębiorczości w Przemyślu

W dniu 22 marca już po raz IX został zorganizowany w Polsce „Dzień Przedsiębiorczości”. Jej inicjatorem jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, która w tym zakresie współpracuje z Kancelarią Prezydenta RP. W ramach tego programu młodzież ponadgimnazjalna miała możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy i zadaniami zarówno instytucji publicznych, jak i komercyjnych. Dzięki temu młodzi ludzie mogli zweryfikować swoje wyobrażenia o pracy, a w konsekwencji będzie im łatwiej, trafniej i odpowiedzialniej zaplanować swoją przyszłość. 
Do tegorocznej akcji w Przemyślu przyłączył się Prezydent Miasta. Uczniowie tego dnia brali aktywny udział w pracy przemyskiego Urzędu Miejskiego. W programie od początku jego istnienia udział bierze Bank BGŻ, który patronuje tej cennej inicjatywie.  Uczniowie, którzy tego dnia przyszli do Banku mieli możliwość zweryfikowania swoich wyobrażeń o zawodzie bankowca, pozyskania informacji o wymaganych umiejętnościach i predyspozycjach niezbędnych do pracy w banku. Zapoznali się z organizacją pracy w BGŻ, a pracownicy Banku wprowadzali ich w bankowe procedury i prezentowali nasze produkty.
Udział w Dniu Przedsiębiorczości przy współpracy z Bankiem Gospodarki Żywnościowej Oddział Operacyjny w Przemyślu udział wzięły:
Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących w Przemyślu
- Karolina Dziuban - uczennica
- Bożena Czapska - uczennica
- Agnieszka Dudzińska – uczennica

 

1. Zespół Szkół Usługowo Hotelarskich i Gastronomicznych w Przemyślu
- Karolina Perłak – uczennica
 

Opublikował:  | Data publikacji: 05-04-2012 10:11
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:12