9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Przedłużamy termin zgłaszania się kandydatów na wolontariuszy!

Nasze zaproszenie skierowane do osób chcących pracować jako wolontariusze w trakcie Euro 2012, spotkało się z dużym zainteresowaniem Przemyślan. Ponieważ chęć pomagania kibicom i turystom udającym się na mecze do Lwowa  wyraziło także wiele osób niepełnoletnich, przedłużamy termin składania zgłoszeń i zachęcamy do wypełniania formularzy także młodzież w wielu 16-18 lat. W przypadku zaangażowania w akcję osób niepełnoletnich konieczna jest oczywiście zgoda rodziców.

 

Przypominamy!
Wolontariusze w różnych punktach miasta oraz na przejściu granicznym będą udzielać cudzoziemcom informacji w zakresie EURO 2012, transportu publicznego, topografii miasta, atrakcji turystycznych, wydarzeń kulturalnych.

Kto może zostać wolontariuszem?
Każdy, kto jest pełnoletni lub w wieku 16-18 lat, zna język angielski lub niemiecki w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację, jest otwarty, posiada podstawową wiedzę na temat miasta i EURO 2012.

Co zapewniamy?
- szkolenie dla wybranych osób dotyczące informacji ogólnych, komunikacji interpersonalnej oraz udzielania pierwszej pomocy,
- wyposażenie w niezbędne materiały informacyjne,
- stroje ułatwiające identyfikację,
- ubezpieczenie NW,
- zdobycie cennego doświadczenia.

Zgłoszeniem jest wypełnienie załączonego formularza i przesłanie go do 24 kwietnia 2012 r. na adres mailowy Urzędu Miejskiego w Przemyślu:
W przypadku dodatkowych pytań, dzwoń na numer 16 6752090.
 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYPRZEMYŚL…. i zgłoś się!

Opublikował:  | Data publikacji: 17-04-2012 12:35
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:12