2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezimienni - wystawa fotografii Damiana Leszczyńskiego

Wystawa fotografii Damiana Leszczyńskiego pod tytułem "Bezimienni" jest ciekawym spojrzeniem na otaczających autora zewsząd ludzi.

Fascynacja życiem i szacunek do prywatności powoduje, że kadry wypełnione są mgiełką tajemniczości a światło jest dozowane w sposób przemyślany. W obrazach można doszukać się swoistej symbiozy fotografii nocnej wykonanej z długim czasem ekspozycji i najczystszej Street Photo – Wspólnym elementem wszystkich zdjęć wystawy jest człowiek. Brak rysów twarzy - a jedynie sylwetki - powoduje, że bohaterowie tych kadrów pozostają tytułowo bezimienni.

Wernisaż w Galerii Blaszak 11 maja o godzinie 17. Zapraszamy.

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl