-11.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zwycięstwo młodych siatkarek UKS 15 w trzecim wojewódzkim turnieju "KINDER PLUS SPORT"

24 marca w Leżajsku odbył się trzeci turniej mini piłki siatkowej w kategorii dwójek i trójek w ramach wojewódzkich rozgrywek o puchar "Kinder Plus Sport". W turnieju wystąpiło 4 drużyny młodych adeptek siatkówki z Przemyśla – dwie ekipy w kategorii dwójek i trójek.

Zwycięstwo w kategorii dwójek odniosła pierwsza drużyna UKS 15 Przemyśl w składzie: Magdalena Pempuś oraz Weronika Witowska pokonując w finale pewnie drużynę z Dębowca, która odniosła zwycięstwa w dwóch pierwszych edycjach tego turnieju. Druga nasza drużyna grająca w składzie Iga Szczepańska, Gabriera Jaroch oraz Julia Płocica zajęła miejsce dziewiąte.

W rywalizacji trójek trzecie miejsce zajęła pierwsza drużyna UKS 15 w skaldzie Karolina Zwierzyńska, Wiktoria Paszek, Alina Dyjak oraz Ania Serwin. Miejsce 13 przypadało drugiej naszej drużynie w składzie: Melania Węcław, Ewa Szybowicz, Angelika Święś oraz Mariola Kopeć.

Następnym etapem tych rozgrywek będzie finał wojewódzki w którym wystąpi 8 najlepszych drużyn po trzech edycjach gier eliminacyjnych. Do tego grona kwalifikację wywalczyły pierwsze drużyny UKS 15 zarówno w dwójkach jak i w trójkach.

Źródło: Robert Gierlach - UKS "15"

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl