17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkursy dla gimnazjalistów w ZSIiM w Przemyślu

19 marca 2012r. w Zespole Szkół Informatycznych i Mechatronicznych w Przemyślu zorganizowano finał IX Konkursu Wiedzy Technicznej i VII Konkursu Informatycznego. 

Organizacja konkursów - skierowanych do gimnazjalistów  z Przemyśla i Powiatu Przemyskiego - wpisała się już na stałe w kalendarz uroczystości i imprez szkolnych.  Konkursy mają na celu popularyzację wiedzy technicznej i informatycznej wśród uczniów szkół gimnazjalnych oraz promowanie kształcenia zawodowego. Odbywają się pod patronatem Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

W bieżącym roku szkolnym po wstępnych eliminacjach prowadzonych na szkolnej platformie e-learningowej  do  finału konkursów zakwalifikowało się 30 uczestników, spośród których wyłoniono po 3 laureatów  Konkursu Wiedzy Technicznej i Konkursu Informatycznego. Laureaci otrzymali z rąk Pani Elżbiety Tarnawskiej - Naczelnika Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Przemyślu cenne nagrody, finaliści biorący udział w konkursach uzyskali dyplomy uczestnictwa, a ich opiekunowie - podziękowania za trud włożony w przygotowanie młodzieży do udziału w konkursach. 

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl