Nagrody, certyfikaty i wyróżnienia otrzymane w 2012 roku

Prezydent

 • Członek Podkarpackiej Rady Programowej "Samorządowa Polska"
   
 • Członek Komitetu Sterującego Szwajcarsko - Polskiego Programu Współpracy realizowanego w latach 2012-2015. Na mocy Uchwały Nr 189/4388/12 z dnia 19 listopada 2012 r. Zarządu Województwa Podkarpackiego. 
 • Wyróżnienie dla Najlepszego Burmistrza / Prezydenta w Województwie Podkarpackim za 2011 rok oraz nominacja do Podkarpackiej Nagrody Samorządowej w Plebiscycie organizowanym wspólnie przez Tygodnik Regionalny "Podkarpacie" oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych.
   
 • Decyzją Członków i Zarządu Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych „Podkarpacie”, Prezydent został uhonorowany okolicznościową statuetką „za wkład w rozwój sportu osób niewidomych i słabowidzących w Województwie Podkarpackim”.
   
 • Uhonorowany statuetką Dobrego Pasterza w kategorii "Instytucja Współpracująca z Caritas" w dowód uiznania za zainicjowanie działalności świetlicy socjoterapeutycznej "Perspektywa", Klubu Seniora, śiwadczenie pomocy żywnościowej i rzeczowej najbardziej potrzebującym i niepełnosprawnym oraz za wsparcie ogólnopolskiej akcji pn. "Tornister pełen uśmiechu" na rzecz dzieci z rodzin wielodzietnych i ubogich. Od CARITAS ARCHIDIECEZJI PRZEMYSKIEJ. 

Miasto

 • Przemyśl zajął III w  Kategorii Gmina Miejska - Złotej 100 Gmin Podkarpacia w Rankingu Aktywności Gospodarczej. Ranking przygotowują od wielu lat wspólnie Gazeta Codzienna "Nowiny" oraz Wyższa Szkoła Zarzadzania w Rzeszowie. Oto wyniki tego rankingu
 • Miasto Przemyśl zajęło pierwsze miejsce w ogólnopolskim rankingu podsumowującym wykorzystanie funduszy unijnych w latach 2007 – 2011 przez polskie gminy. Oto wyniki tego rankingu.
 • Wysoka 2 pozycja Przemyśla w Rankingu Samorządów przygotowywanego przez dziennik Rzeczpospolita. Nasze Miasto wypadło znakomicie w zestawieniu gmin najskuteczniej pozyskujących fundusze unijne (Europejski samorząd - ranking wykorzystania funduszy unijnych), w kategorii miast na prawach powiatu zajęliśmy 2 miejsce. Oto wyniki tego Rankingu.
   
 • Miasto Przemyśl otrzymało wyróżnienie za stronę internetową: www.przemysl.pl przyznane przez Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski w V konkursie na „Najlepszą Stronę Internetową Małopolski”. Treść uzasadnienia: "za umiejętne ukazanie niezwykle obszernej tematyki i dbałość o wysoką wartość informacyjną co, sprawia że portal jest nie tylko informatorem, ale przede wszystkim istotnym źródłem informacji o mieście”. 
   
 • Tytuł "Lider Małopolski 2011" . Miasto Przemyśl otrzymało tę nagrodę za realizację projektu "Rewitalizacji Parku Miejskiego w Przemyślu".
Opublikował(a):  Data publikacji: 23-03-2012 13:17 Modyfikował(a): Rafał Porada Data modyfikacji: 05-03-2015 07:33

Na skróty