6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dom Pomocy Społecznej przy ul. Brata Alberta 3

W roku 2011 Dom Pomocy Społecznej podjął  współpracę z 5 wolontariuszami. Z każdym podpisano indywidualne porozumienie  na czas od 2-5 miesięcy z możliwością ich wydłużenia.
Podjęcie współpracy z wolontariuszami ma duży wpływ na kształtowanie funkcjonowania naszej jednostki oraz bardzo pozytywnie wpływa na jakość życia naszych Mieszkańców. Współpraca z wolontariuszami istotnie pomaga w wypracowywaniu wzorców i postaw mających przede wszystkim na celu rozwijanie umiejętności współżycia społecznego oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku domu w społeczeństwie.
Wolontariusze w naszym DPS to w większości ludzie młodzi, którzy z pełnym oddaniem angażują się w pracę terapeutyczno-opiekuńczą. Zachęcają mieszkańców do uczestnictwa i większej aktywności w życiu kulturalnym domu, prowadzą z nimi rozmowy, wychodzą na spacery.  
Placówka jest zainteresowana dalszą współpracą z wolontariuszami.

Kontakt:

Dom Pomocy Społecznej, ul. Św. Brata Alberta 3, Przemyśl
tel. 16 676-84-48; e-mail: dpsst@op.pl

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl