2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Braci Albertynów

Dom Pomocy Społecznej chętnie korzysta z pomocy wolontariuszy. Mając na uwadze ideę wolontariatu i jej charytatywny, pomocniczy charakter oraz to, że daje szansę wykorzystania własnych umiejętności i doświadczeń, rozwinięcia zainteresowań, zdobycia doświadczeń w nowych dziedzinach, często korzystamy z pracy głównie ludzi młodych. 3 wolontariuszy jest obecnych z nami podczas imprez okolicznościowych, wydarzeń kulturalnych, integracyjnych oraz w codziennych czynnościach polegających na pomocy w opiece nad mieszkańcem oraz w zajęciach terapeutycznych. Ich pomoc jest nieocenionym wkładem w życie naszych domowników.
Nadal jesteśmy zainteresowani włączaniem wolontariuszy w życie Domu, dlatego chętnie przyjmiemy osoby o różnych kwalifikacjach, bezinteresownych i zaangażowanych w pomoc osobom starszym i niepełnosprawnym.

 

Kontakt:

Dom Pomocy Społecznej Zgromadzenia Braci Albertynów, ul. Brata Alberta 1, Przemyśl
tel. 16 670-73-40; e-mail:dpszba@vp.pl; www.albertyni.pl

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl