16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapisy do XII edycji Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

Szanowni Państwo,

To już ostatnie dni zapisów do XII edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Już tylko do 31 marca, nauczyciele, trenerzy oraz opiekunowie mogą zgłaszać drużyny dziewcząt i chłopców do tegorocznych rozgrywek i walki o tytuł Mistrzów U-10, prestiżowy Puchar Tymbarku, a także nagrodę główną jaką będzie wspaniała podróż na mecz Mistrzów Europy, wyłonionych podczas Euro 2012. Rok 2012 bez wątpienia będzie dla Polski wielkim piłkarskim świętem, jednak nie tylko za sprawą Euro 2012, ale również dzięki zaciętej i pełnej pasji grze młodych piłkarzy i piłkarek, rywalizujących ze sobą podczas rozgrywek XII edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”.

Jeśli są Państwo zainteresowani, jakie drużyny z Państwa okolicy zgłosiły się do XII edycji Turnieju, prosimy o kontakt, a my chętnie udzielimy Państwu informacji na ten temat.

W tegorocznej edycji na boiskach w całej Polsce, podczas rywalizacji młodych zawodników na pewno nie zabraknie niesamowitych, sportowych emocji, radości, łez, eksplozji talentów, atmosfery rywalizacji oraz szacunku dla przeciwnika. Aby przybliżyć całą magię i piękno dziecięcego futbolu, przedstawiamy Państwu spot, który prezentuje największe piłkarskie rozgrywki dla dziesięciolatków w Europie, czyli Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, gdzie spełniają się marzenia przyszłych mistrzów i wyłaniane są futbolowe talenty. Unikalnym wyróżnikiem spotu są uchwycone okiem kamery prawdziwe emocje, uczestników poprzedniej edycji, którzy walczyli na stadionie w Chorzowie o Puchar Tymbarku, tytuł Mistrzów U-10 i nagrodę główną w postaci wyjazdu na mecz piłkarskiego giganta.

Tymbark już od 6 lat jest sponsorem rozgrywek, które biją rekordy popularności. W tym roku na młodych piłkarzy i piłkarki, czekają wielkie atrakcje oraz wspaniała nagroda główna – wyjazd na mecz drużyny, która wygra Turniej Euro 2012. Zapisy do Turnieju trwają do 31 marca – szczegóły KLIKNIJ

ZAPISY DO TEGOROCZNEJ EDYCJI TRWAJĄ DO 31 MARCA

Źródło:
Patryk Jeziorski
MG Network
ul. Drawska 27, m.22
02-202 Warszawa
T. +48 22 824 31 35
F. +48 22 822 03 09
http://www.mgnetwork.pl

 

DOTNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 20-03-2012 10:19
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 20-03-2012 10:22