10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

IV Wojewódzka Spartakiada Niewidomych o Puchar „Podkarpacia”

W sobotę 17 marca br. w hali sportowej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla przyglądał się sportowym zmaganiom IV Wojewódzkiej Spartakiady Niewidomych o „Puchar Podkarpacia”. W ramach Spartakiady, która rozpoczęła się w czwartek 15 marca br. rozegrane zostały turnieje w takich dyscyplinach jak: szachy, warcaby stupolowe, strzelectwo laserowe i z broni pneumatycznej oraz w kręglach – bowlingu. Podczas sobotniego spotkania decyzją Członków i Zarządu Przemyskiego Klubu Sportu i Rekreacji Niewidomych „Podkarpacie”, Prezydent został uhonorowany okolicznościową statuetką „za wkład w rozwój sportu osób niewidomych i słabowidzących w Województwie Podkarpackim”.
Klub Sportu i Rekreacji Niewidomych od wielu lat jest organizatorem przedsięwzięć o wymiarze sportowym i nie tylko, które jednoczą środowisko osób niewidomych i słabowidzących. Przy Klubie działają sekcje sportowe, w których prowadzone są zajęcia w takich dyscyplinach jak: warcaby stupolowe, szachy, kolarstwo, lekkoatletyka, kręgle,     brydż, turystyka, taniec, halowa piłka nożna, kajaki, strzelectwo.
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl