9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zagłosuj na przemyskie kluby w Konkursie Szkółki Piłkarskie „NIVEA”

Program Szkółki Piłkarskie „NIVEA” skierowany jest do szkół podstawowych lub dziecięcych klubów piłkarskich w całej Polsce, trenujących piłkę nożną z dziećmi w wieku od 7 do 13 lat. Wśród setki szkół i klubów trwa rywalizacja o najwyższej klasy program treningowy oraz sprzęt sportowy. Wśród uczestników znalazły się cztery reprezentacje z Przemyśla:

- Miejski Klub Sportowy Polonia Przemyśl;
- Klub Sportowy „CZUWAJ” Przemyśl;
- Młodzieżowy Klub Sportowy „MOTOR” Przemyśl;
- Szkółka Piłkarska „SZESNASTKA” Przemyśl.

Aby zapewnić najwyższy standard i wartość merytoryczną szkoleń, w charakterze partnera NIVEA zaprosiła do współpracy jedną z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie – Akademię Ajax Amsterdam. Szczegóły znajdą Państwo na stronie internetowej. www.szkolkinivea.pl .

Idea projektu zrodziła się z ogromnego zainteresowania piłką nożną wśród najmłodszych oraz chęci podnoszenia efektywności metod szkoleniowych a także świadomości istnienia problemów w tym obszarze wynikających z  braku sprzętu i funduszy. W ramach programu "Szkółki Piłkarskie NIVEA", zwycięskie drużyny zostaną wyposażone w sprzęt stosowany w Akademii Ajaxu. Trenerzy ze zwycięskich szkół i klubów objęci będą szkoleniem prowadzonym przez trenerów Akademii Ajax a od września 2012 roku rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami.
Najlepsze "Szkółki Piłkarskie NIVEA" wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Kryterium kwalifikacji do turnieju będzie zaangażowanie w prowadzenie treningów zgodnie z programem szkoleniowym Akademii Ajax Amsterdam. Sześć zwycięskich drużyn turnieju i ich trenerzy wyjadą na letni obóz szkoleniowy Akademii Ajax do Amsterdamu.

Informacja nt. konkursu za: www.szkolkinivea.pl
 

Opublikował:  | Data publikacji: 16-03-2012 13:20
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:15