2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Niedźwiadki z Przemyśla - film animowany

Zapraszamy do obejrzenia filmu animowanego "Niedźwiadki z Przemyśla" na podstawie bajki Jarosława Sieka o tym samym tytule. Animacja jest ciekawą produkcją promujacą Przemyśl i jego wspaniałe zabytki, ale również sympatycznym prezentem dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

Opowiada o przygodach małych niedźwiadków, które wraz ze swą mamą niedźwiedzicą postanowiły opuścić fontannę na Rynku i zwiedzić Przemyśl. Ich wspólny spacer jest okazją do przyjrzenia się najbardziej znanym zabytkom przemyskiej Starówki, zwiedzenia Wzgórza Zamkowego, Kopca Tatarskiego, Fortów Twierdzy Przemyśl, ale też najbliższych okolic jak Krasiczyn czy Arboretum.

 

Film powstał na podstawie bajki, którą wydaliśmy w formie książeczki w ubiegłym roku i dostepnej w niektórych przemyskich księgarniach. Planujemy w niedalekiej przyszłości wydanie jej na płytach dvd oraz publiczną, być może nawet plenerową, prezentację. O czym Państwa jak najszybciej poinformujemy.

Scenariusz: Jarosław Siek
Reżyseria i animacja: Sebastian Osika
Bajkę czyta: Mirella Rogoza-Biel

Produkcja: Wydawnictwo BOMBAJKA na zlecenie Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl