-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs na projekt medalu „Zasłużony dla Miasta Przemyśla” został rozstrzygnięty

W dniu 12 marca 2012r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej do wytypowania projektu medalu „Zasłużony dla Miasta Przemyśla”. Na konkurs wpłynęło 21 prac, z czego 15 spełniło wymogi formalne. Projekt, który wybrała komisja został zgodnie z regulaminem zaakceptowany przez Prezydenta Miasta Przemyśla i tym samym konkurs został rozstrzygnięty. Autorem zwycięskiej pracy jest Pani Alicja Kazienko.

 

Zgodnie z obowiązującą procedurą, projekt musi zostać zatwierdzony przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Po uzyskaniu tej akceptacji zostanie podjęta stosowna uchwała Rady Miejskiej w Przemyślu określająca zasady przyznawania medalu. Przypominamy, że medal „Zasłużony dla Miasta Przemyśla” będzie przyznawany osobom fizycznym, jako forma wyróżnienia za szczególne zasługi dla Miasta Przemyśla i jego mieszkańców oraz za kształtowanie pozytywnego wizerunku miasta.

 

Wydział Kultury

Urzędu Miejskiego w Przemyślu
 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl