1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Sprzedaż i promocja oferty turystycznej Przemyśla na EURO 2012

W dniach 27 – 28 marca odbędzie się szkolenie dla branży turystycznej w zakresie obsługi turystów na Euro 2012. Kluczowym celem szkolenia będzie właściwe przygotowanie uczestników do „Sprzedaży i promocji oferty turystycznej Przemyśla na EURO 2012”.


Zajęcia szkoleniowe odbędą się w sali konferencyjnej Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Mickiewicza 30 w Przemyślu. Zajęcia szkoleniowe  poprowadzi Polska Agencja Rozwoju Turystyki S.A. z Warszawy.

Z uwagi na fakt zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej i zaplanowanych w czerwcu rozgrywkach we Lwowie, szkolenie ma służyć lepszemu przygotowaniu  obsługi turystów tranzytowych, którzy pojawią się w mieście w czasie trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Szkolenie adresowane jest do pracowników branży turystycznej oraz zarządców atrakcji turystycznych zajmujących się bezpośrednią obsługą klientów, sprzedażą oraz marketingiem.

Organizatorem szkolenia jest Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Przemyślu, ul. 22 Stycznia 6, Tel. 16 675 21 05, e-mail: turystyka@um.przemysl.pl.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl