10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Potrzebni wolontariusze!

W Przemyślu nie będzie meczy podczas EURO 2012, ale kibiców będzie pod dostatkiem Pomóż ich przyjąć. Zostań WOLONTARIUSZEM!

 

W związku z odbywającymi się w czerwcu br. we Lwowie rozgrywkami spodziewany jest w Przemyślu oraz na przejściu granicznym w Medyce wzmożony ruch turystyczny. Urząd Miejski w Przemyślu zaprasza osoby chętne do obsługi kibiców i turystów udających się na mecze do Lwowa podczas EURO 2012. 

Wolontariusze w różnych punktach miasta oraz na przejściu granicznym będą udzielać cudzoziemcom informacji w zakresie EURO 2012, transportu publicznego, topografii miasta, atrakcji turystycznych, wydarzeń kulturalnych.

 

Kto może zostać wolontariuszem?

Każdy, kto jest pełnoletni, zna język angielski lub niemiecki w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację, jest otwarty, posiada podstawową wiedzę na temat miasta i EURO 2012.

 

Co zapewniamy?

- szkolenie dla wybranych osób dotyczące informacji ogólnych, komunikacji interpersonalnej oraz udzielania pierwszej pomocy,
- wyposażenie w niezbędne materiały informacyjne,
- stroje ułatwiające identyfikację,
- ubezpieczenie NW,
- zdobycie cennego doświadczenia.

 

Zgłoszeniem jest wypełnienie załączonego formularza i przesłanie go do 15 kwietnia 2012 r. na adres mailowy Urzędu Miejskiego w Przemyślu:

W przypadku dodatkowych pytań, dzwoń na numer 16 6752090.

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

PRZEMYŚL…. i zgłoś się!
 

Opublikował:  | Data publikacji: 09-03-2012 12:53
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:12