2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pieszy Rajd Klubu Karpaty z Krzeczkowej do Krzeczkowej

ZAPRASZAMY na RAJD

Klubu Górskiego “KARPATY” PTTK

w sobotę 10 marca 2012

na trasie z Krzeczkowej do... Krzeczkowej

(długość trasy 20 km)

 

Zbiórka wszystkich chętnych na dworcu PKS w Przemyślu w dniu 10.03.2012 o godz. 7.35

Przejazd kursowym autobusem do Krzeczkowej.

W związku z tym, że w tym roku będzie już możliwe zdobycie odznaki Korona Pogórza Przemyskiego, nasz Klub umożliwia wszystkim turystom grupowe dotarcie do poszczególnych wierzchołków zaliczanych do Korony Pogórza Przemyskiego.

W trakcie rajdu będzie można zdobyć aż trzy z nich. Z Krzeczkowej wyruszymy w kierunku „Szildówki”, a następnie wyjdziemy na Paporteńkę (472 m n.p.m.). Następnym celem będzie pierwsza z „pięćsetek” – znana nam już Spława (502 m n.p.m.). Dalej zdobędziemy kolejny raz Panieński Czub (502 m n.p.m.) oraz Kamienkę (509 m n.p.m.).

Atrakcją przyrodniczo-krajoznawczą na trasie rajdu będzie też z pewnością najokazalsza w okolicach Przemyśla odkrywka geologiczna – kamieniołom „Krzeczkowski Mur”.

Udział w rajdzie bezpłatny a każdy uczestnik indywidualnie płaci za bilety kursowymi autobusami i ubezpiecza się we własnym zakresie.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl