9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent pogratulował Policjantowi bohaterskiej postawy

W poniedziałek 5 marca br. w Komendzie Miejskiej Policji w Przemyślu odbyło się spotkanie podczas którego w uroczysty sposób uhonorowano bohaterską postawę posterunkowego Witolda Młota. Policjant ten w ubiegłym tygodniu uratował dwójkę dzieci, pod którymi niespodziewanie załamał się lód na rzece San. W uroczystości udział wzięli insp. Zdzisław Stopczyk Podkarpacki Komendant Wojewódzki, insp. Krzysztof Pobuta Komendant Miejski Policji, Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla, a także Marek Kudła Wicestarosta Powiatu Przemyskiego oraz księża kapelani.
Prezydent Robert Choma podziękował i pogratulował Policjantowi, Przemyślaninowi bohaterskiego zachowania w imieniu mieszkańców i swoim własnym. Dodał, iż jest on dla nas wzorem godnym naśladowania, życzył aby każdy dzień niedawno rozpoczętej kariery upływał w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku. Na pamiątkę tego wydarzenia wręczył statuetkę ze specjalną dedykacją. Gratyfikację pieniężną wraz z okolicznościowym adresem na ręce posterunkowego przekazał Komendant Wojewódzki. W wydarzeniu tym uczestniczyli koleżanki i koledzy z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Miłym akcentem na zakończenie, było osobiste podziękowanie od rodziców uratowanych chłopców.

JPGGratyfikację pieniężną wraz z okolicznościowym adresem na ręce posterunkowego przekazał Komendant Wojewódzki.

JPGPrezydent Robert Choma podziękował i pogratulował Policjantowi, Przemyślaninowi bohaterskiego zachowania w imieniu mieszkańców i swoim własnym.

JPGW uroczystości udział wzięli insp. Zdzisław Stopczyk Podkarpacki Komendant Wojewódzki.

JPGPrezydent pogratulował Policjantowi bohaterskiej postawy

JPGPrezydent pogratulował Policjantowi bohaterskiej postawy

JPGW wydarzeniu uczestniczył insp. Krzysztof Pobuta Komendant Miejski Policji

JPGPrezydent życzył aby każdy dzień niedawno rozpoczętej kariery upływał w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

Opublikował:  | Data publikacji: 05-03-2012 14:50
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:12