11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Weź udział w ankiecie na temat nazw ulic i mostu w ciągu budowanej drogi obwodowej

Szanowni Państwo, drodzy Mieszkańcy Przemyśla!

Kilka miesięcy temu zgłaszaliście propozycje nazw dla nowobudowanych odcinków ulic i mostu na rzece San. Akcja ta cieszyła się sporym zainteresowaniem, a dowodem tego jest duża liczba zgłoszonych propozycji. Zgodnie z tym co deklarowałem poprosiłem Radnych Rady Miejskiej w Przemyślu będących członkami Komisji Gospodarki Miejskiej o przeanalizowanie zgłoszonych propozycji i ewentualne zgłoszenie własnych. Spośród wszystkich zgłoszeń – w tym wielu nadesłanych propozycji powielających się - postanowiłem przedstawić Państwu poniższe.

Dziś zachęcam do głosowania na przedstawione nazwy. Oddany przez Państwa głos w tej kwestii będzie pomocny w pracach Komisji do spraw Nazewnictwa Ulic i Placów oraz ostatecznym wyborze, który zostanie dokonany przez Radę Miejską.
 


Robert Choma
Prezydent Miasta Przemyśla


System do oddawania głosów znajduje się pod adresem: www.przemysl.pl/sonda . Każda próba głosowania autoryzowana jest poprzez adres e-mail, na który przesyłany jest link lub unikalny kod dla każdego biorącego udział w głosowaniu. Głosowanie potrwa od 1 do 31 marca br.

JPGNULL (23,35KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 01-03-2012 14:05
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:12