2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpłatna pomoc w wypełnianiu PIT-ów za rok 2011

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej oferuje bezpłatną pomoc w wypełnianiu PIT-ów za 2011 r.

Można przyjść osobiście na dyżur naszego konsultanta: do biura naszego Stowarzyszenia, Przemyśl, ul. Klasztorna 1 (wejście od rzeki San, obok Opactwa Sióstr Benedytynek), w dniach 25 lutego, 3, 10 lub 17 marca (są to kolejne soboty) w godzinach od 14 do 16.
Można się wcześniej umówić telefonicznie: 16-677 90 00, 605 657 335.

Można też samemu skorzystać z bezpłatnego, profesjonalnego programu. Program ten znajduje się na stronie internetowej: www.dlarodziny.przemyska.pl.


Prosimy przy tej okazji o przekazanie 1 % Państwa podatku na rzecz rodzin, którym pomagamy. Udało się nam znaleźć nowe rodziny adopcyjne dla 140 dzieci, a dla 90 dzieci rodziny zastępcze. Pomagamy nadal.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do skorzystania z tej bardzo dobrej możliwości.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl