10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Jubileuszowe Obchody 60-lecia Przewodnictwa Przemyskiego

W dniach 25 i 26 lutego br. odbędzie się Jubileusz 60-lecia przewodnictwa przemyskiego. Jego organizatorem jest Koło Przewodników Turystycznych Oddziału PTTK w Przemyślu im. dr Mieczysława Orłowicza. Oficjalna część uroczystości odbędzie się w odrestaurowanych piwnicach trasy podziemnej pod budynkiem Urzędu Miejskiego w Przemyślu w dniu 25 lutego o godz. 13.00. Drugiego dnia na uczestników tego wydarzenia czekają dwa – odpłatne – warianty atrakcji turystycznych do wyboru, jakie przygotowali z tej okazji przemyscy przewodnicy:

Wariant I: wycieczka do Lwowa (konieczny paszport) koszt uczestnictwa 240 zł
6.15 – 6.45 – śniadanie w hotelu
6.45 – wyjazd w kierunku granicy

We Lwowie zwiedzanie – cmentarz Łyczakowski i Orląt Lwowskich; katedry: greckokatolicka, łacińska i ormiańska; rynek; opera (z zewnątrz); czas wolny na posiłek (we własnym zakresie) i zakupy.
Powrót do Przemyśla około 22.00

Wariant II: zwiedzanie Przemyśla - koszt uczestnictwa 150 zł
8.00 – śniadanie w hotelu
Po śniadaniu zwiedzanie Przemyśla. W trakcie zwiedzania możliwość uczestnictwa w mszy św. odprawianej po łacinie.
Zakończenie zwiedzania około 13.00

Świadczenia zawarte w cenie: nocleg ze śniadaniem, bal przewodnicki z obfitym posiłkiem, wycieczki w/g wybranego wariantu, wstępy do zwiedzanych obiektów, obsługa pilocka i przewodnicka, materiały promocyjne, odznaka jubileuszowa, pieczęć okolicznościowa.
Szczegółowe informacje na temat jubileuszowych obchodów znajdują się w załączeniu do niniejszej informacji, pomocą służy również Pan Władysław Malinowski – wiceprezes Koła Przewodników, tel: 698 742 595, mail: wladmal@wp.pl. Wszyscy chętni bezwzględnie zobowiązani są do wypełnienia karty zgłoszenia uczestnictwa w tym wydarzeniu.
 

 

DOTZaproszenie i Karta Zgłoszenia do udziału w Jubileuszu 60-lecia Przewodnictwa Przemyskiego (1,58MB)

Opublikował:  | Data publikacji: 17-02-2012 09:32
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:13