-6.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wystartował projekt "Szkółki Pikłarskie NIVEA"

Szanowni Państwo!

W związku z szerokim odzewem na zeszłoroczną akcję „100 placów zabaw na 100 lat NIVEA” firma NIVEA Polska postanowiła zrealizować kolejny projekt mający na celu wsparcie lokalnych społeczności. Z przyjemnością informujemy o starcie projektu „Szkółki Piłkarskie NIVEA” przygotowanego dla szkół podstawowych i klubów sportowych o charakterze non-profit, które prowadzą treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 7-13 lat.

W ramach projektu na  zostanie przeprowadzony konkurs, którego celem jest wyłonienie 100 szkół lub klubów. O zwycięstwie zdecyduje wynik głosowania internetowego. Zwycięzcy otrzymają program treningowy Akademii Ajax Amsterdam, sprzęt sportowy oraz szkolenie dla trenerów. Po szkoleniu, od września 2012 roku, trenerzy rozpoczną realizację programu treningowego ze swoimi zawodnikami. Najlepsze „Szkółki Piłkarskie NIVEA” wezmą udział w turnieju, który będzie zwieńczeniem cyklu treningowego. Nagrodą główną dla sześciu zespołów, które wygrają turniej, jest wyjazd na letni obóz Akademii Ajaxu do Amsterdamu.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią  oraz do odwiedzenia serwisu: Kliknij

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl