30 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie IV turnieju halowej piłki nożnej

W dniu 06.02.2012 ruszyły rozgrywki IV turnieju halowej piłki nożnej pod nazwą ,,Młodych” w przedziale wiekowym 17 - 23 lat. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie Kultury Fizycznej ,,KAZANÓW” przy współudziale Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Przemyślu. Do zawodów przystąpiło 16 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy, w których spotkania odbywały się systemem „każdy z każdym”. Mecze w grupach trwały 2 x 10 min, a o kolejności miejsc decydowała liczba zdobytych punktów (przy równych punktach lepszy bilans bramkowy).

Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: Grupa 1: Nitro Team, Jawor, Znajomi Sędziego, Pogórze,- Grupa 2: Młode Pokolenie, Wesołe Pomidory, Independiante, RKS Figo-Fago, -Grupa 3: W Czoko Jest Spoko,  Invicto, Przemyskie Niedźwiadki 1909, FC 1899, - Grupa 4: Fica, Czarna Gwiazda, San Ostrów, SKF Kazanów.

 Po meczach eliminacyjnych dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansowały do drugiego etapu. W środę w dwóch grupach 8 drużyn rozegrało mecze rozstrzygając o awansie do półfinałów. Napięcie udzielało się wielu zespołom, gdyż mecze rozgrywane były od samego początku w systemie grupowym. Wszystkie rozegrane mecze stały na dobrym poziomie. Było dużo walki, emocji, padły wspaniałe bramki i było wiele udanych parad bramkarskich. W walce o miejsce 3 spotkały się drużyny Invicto : Independiente wynik meczu 3:1, o 1 miejsce Przemyskie Niedźwiadki 1909 pokonały dzielną drużynę Młode Pokolenie 4:0.     
W okresie od 06.02.2012 do 08.02.2012 w rywalizacji uczestniczyły 16 drużyn, ponad 140 zawodników rozegrało 40 meczy w bezpiecznym miejscu, pod opieką dorosłych oraz zrealizowało swoje zainteresowania sportowe. Ideą tego turnieju jest, aby ferie spędzić na sportowo, interesująco, aktywnie. Tak liczne zainteresowanie i uczestnictwo pozwala mieć nadzieję, że ten turniej na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych odbywających się w czasie ferii.

Organizatorzy dziękują za pomoc w zorganizowaniu turnieju: Prezydentowi Miasta Przemyśla Robertowi Chomie, Posłowi na Sejm RP Piotrowi Tomańskiemu, dyrektorowi POSiR-u Mariuszowi Zamirskiemu, naczelnikowi Wydziału Sportu i Turystyki UM Zbigniewowi Rużyckiemu,  firmie „MAAW Sport” sklep sportowy ul. Rynek 16 Przemyśl, Pizzerii RAMZES, harcerzom z Harcerskiej Drużyny Ratowniczej, sędziom: Marcin Kogut, Mateusz Żółkiewicz, Wojciech Wojciechowski.

W załącznikach znajdują się zdjęcia oraz tabela.


www.kazanow.com.pl

Źródło: Tomasz Schabowski

DOTNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 10-02-2012 11:56
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 10-02-2012 11:59