3 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs grantowy "Równać Szanse"

Informujemy o ogłoszeniu Ogólnopolskiego Konkursu Grantowego w ramach dwunastej edycji programu "Równać Szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
W konkursie o dotacje do 40 000 zł mogą ubiegać się organizacje z małych miejscowości (do 20 tys. mieszkańców) zarejestrowane w formie stowarzyszeń i fundacji. Działania realizowane w ramach projektu powinny służyć wyrównywaniu szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej (13-19 lat) z małych miejscowości. Konkurs składa się z dwóch etapów. Wnioski w pierwszym etapie można składać do 22 lutego 2012 r.

Wszystkie informacje o konkursie dostępne są na stronie www.rownacszanse.pl

PDFInformacje o konkursie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl