8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

W podziękowaniu za miłość i cierpliwość

„Kochają nas, wspierają ,zawsze są przy nas, na każdy smutek  mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znają radę na każde zmartwienie…Kto to ? Babcia  i Dziadek”.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, w niedzielne popołudnie, dnia 22 stycznia  2012r. w Szkole Podstawowej Nr 8 w Przemyślu  odbyła się uroczystość środowiskowa. Przybyłych na tą  uroczystość  gości  -  serdecznie  przywitała Dyrektor  Szkoły - pani Lucyna Babska   składając  najserdeczniejsze życzenia Jubilatom.

Uczniowie szkoły zaprezentowali licznie zgromadzonej widowni „ Jasełka”,  w których do żłóbka  Pana Jezusa  przybywały z darami  postacie z bajek.

Dzieci recytowały również wiersze , aby  w ten sposób podziękować  seniorom za opiekę i  trud wkładany w ich wychowanie.  

Strofy  poezji zostały przeplecione piosenkami dla szacownych gości.

Na zakończenie z wielkim zaangażowaniem  odśpiewano „sto lat” i wnukowie  wręczyli  najukochańszym Babciom i Dziadkom  własnoręcznie zrobione laurki.

Po części oficjalnej nastąpił czas na chwilę wspomnień, pogawędki, słodki poczęstunek i wspólne kolędowanie pod przewodnictwem księdza proboszcza tutejszej parafii.

Zorganizowana uroczystość, wieloletnia tradycja w SP-Nr 8, stała się wspaniałą okazją do nawiązania  dialogu międzypokoleniowego. Zaprezentowana część artystyczna pozwoliła  gościom na chwilę refleksji i spędzenie ze sobą bezcennego czasu.

Organizatorzy dziękują wszystkim,  którzy przyjęli zaproszenie i swoją obecnością  uświetnili to spotkanie.

JPGNULL (31,81KB)

JPGNULL (34,57KB)

JPGNULL (34,57KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 31-01-2012 11:19
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 31-01-2012 11:19