-6.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

I ty możesz zostać Świętym Mikołajem!!!!!!

6 grudnia 2011 roku odbyła się w Szkole Podstawowej nr 9 impreza mikołajkowa. To bardzo miła tradycja, którą kultywujemy od lat. Pozwala nam dawać prezenty, a tym samym sprawiać radość chorym dzieciom. W tym dniu także odwiedzili naszą szkołę pomocnicy Świętego Mikołaja – młodzież z Gimnazjum nr 1 w Przemyślu. Zebrane słodycze i maskotki przez Szkolne Koło Caritas zostały wręczone wszystkim grzecznym dzieciom.

W czwartek 8 grudnia 2011r, w godzinach popołudniowych, przybyli do szpitala uczniowie wydz. wokalnego Państwowej Szkoły Muzycznej im. A. Malawskiego w Przemyślu. Z okazji Mikołajek w ramach już cyklicznie realizowanych założeń akcji „Cała Polska czyta dzieciom” oraz „Czytające szkoły” czytali  dzieciom leczonym na oddziałach pediatrii i chirurgii dziecięcej ich ulubione baśnie. Na przyszłych śpiewaków operowych można liczyć już od sześciu lat. Zawsze odwiedzają dzieci  na Mikołajki i na Dzień Dziecka, co niezmiennie spotyka się z wielką radością małych pacjentów.

W tych dniach było  bardzo wesoło i świątecznie. Uśmiech miał leczniczą moc i zagościł na twarzach nawet najbardziej chorych dzieci. Radość dzieci jest największą nagrodą za starania i zaangażowanie wszystkich darczyńców i organizatorów takich spotkań.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl